Kolobežka SPARTAN 26/20 Tour Fun

216,00 €
169,00 €
Ušetríte:
47,00 €
Na sklade
Kód tovaru: 230501
Kolobežka SPARTAN TOUR Fun je vhodným štartovacím modulom pre všetkých začínajúcich kolobežkárov, ktorí doteraz kolobežku nepoznali.
Farba
Tovar je skladom. Doba dodania uje zvyčajne 1 až 3 pracovné dni.

Kolobežka SPARTAN TOUR Fun je vhodným štartovacím modulom pre všetkých začínajúcich kolobežkárov, ktorí doteraz kolobeh nepoznali. Preto sme sa rozhodli predstaviť model, ktorý svojimi jazdnými vlastnosťami a výbavou presne zodpovedá požiadavkám nového začínajúceho kolobežkárov: jednokomorové ráfiky, oceľové riadítka, hliníkový predstavec, plášte Kenda, brzdy Promax, hliníkové náboje s rýchloupínačmi, existujúce kvalitný rám SPARTAN TOUR.
Nášľap tejto kolobežky s veľkými kolesami 26 "/ 20" je zo spodnej strany opatrený výstuhou a špeciálnymi zvary, ktoré spevňujú rám a zároveň chráni jeho najviac namáhané miesta pri styku s nerovnosťami.
Kolobežka pre dospelých SPARTAN TOUR FUN je skrátka výborný stroj za prijateľnú cenu, ktorý do bodky splní vaše očakávania. Odrazte sa ústrety objavovanie krás kolobehu a sveta, ktorý nás obklopuje. Určite tejto vášni úplne podľahnete.
Kolobežku SPARTAN TOUR Fun je vybavená štandardným stojanom, blatníkmi predným aj zadným a držiakom na flašu hliníkovým.

Základná špecifikácia
Výška: 860 mm
Dĺžka: 1720 mm
Hmotnosť: 9,8 kg
Nosnosť rámu: 120 kg
Veľkosť predného kolesa: 26 "
Veľkosť zadného kolesa: 20 "
Svetlosť nášľapu: 50 mm
Dĺžka nášľapu: 420 mm
Rázvor kolies: 1120 mm
Šírka riadidiel: 620 mm

Brzdy: PROMAX V - BRAKE
Náboje: Kónusový 100 mm
Obutie: Kenda Khan
Ráfiky: RMX 21
Predstavec: Hliníkový
Riadidlá: Oceľová
Vidlica: Pevná 26 "- 100 mm
Hlavové zloženie: A-Head
Madla: Gumová
Duša: Autoventil