Dvojradové kolieskové korčule Laubr LUCY

54,00 €
35,90 €
Ušetríte:
18,10 €
Na sklade
Kód tovaru: YX-0126A
Kolieskové korčule Laubr LUCY sú určené pre začiatočníkov i pokročilých korčuliarov. Korčule majú inú konštrukciu ako klasické kolieskové korčule a sú tiež ideálne pre jazdu po meste alebo na korčuliarskej ceste. Vzhľadom ku stabilnému podvozku sú korčule vhodné i pre deti.
Veľkosť

Kolieskové korčule Laubr LUCY sú určené pre začiatočníkov i pokročilých korčuliarov. Korčule majú inú konštrukciu ako klasické kolieskové korčule a sú tiež ideálne pre jazdu po meste alebo na korčuliarskej ceste. Vzhľadom ku stabilnému podvozku sú korčule vhodné i pre deti.

Podvozok korčule je vyrobený z tvrdeného plastu, ktorý je špeciálne spevnený. Pod špičkou korčule je upevnená vymeniteľná brzda.

Kolieska korčúľ sú nezvyčajne konštruované v páre. Táto konštrukcia zabezpečuje väčšiu stabilitu pri jazde. Hrubé kolieska o rozmere 54x32 mm sa otáčajú na ložiskách triedy ABEC 3 .

Vonkajšia časť korčule je vyrobená z odolného PVC. Vnútorná časť je vďaka materiálu MESH X-type 3 veľmi priedušná. Použitý materiál dobre odvádza pot a vlhkosť.

Systém zapínania je riešený jednoducho pomocou klasických šnúrok.

Velkosti:
             35 vnútorná dĺžka 22,8 cm
             36 vnútorná dĺžka 23,5 cm
             37 vnútorná dĺžka 24 cm
             38 vnútorná dĺžka 24,5 cm
             39 vnútorná dĺžka 25 cm

Tovar je skladom.
Doba dodania je zvyčajne 2 až 5 pracovných dní.