Balance Pad Spartan

42,00 €
33,90 €
Ušetríte:
8,10 €
Na sklade
Kód tovaru: 5019
Vyskúšajte balančný tréning na novej úrovni! Jeho možnosti využitia sú takmer nekonečné.
Terapeutických a tréningových cieľov dosiahnete rýchlejšie s mulitifunkčnou Balance pad podložkou. Destabilizačné vlastnosti podložky aktivujú riadiace funkcie mozgu. Vďaka svojmu špeciálnemu materiálu poskytuje Balance pad tú správnu podporu a zvyšuje efektivitu jednotlivých cvikov. Je ideálnym vybavením pre tréning začiatočníkov aj tých na pokročilej úrovni.
Balance pad je vhodný zvlášť pre cvičenie na boku alebo na štyroch. Podpora na rukách a kolenách prospieva nielen ramenám a bokom, ale aj celej chrbtici. Vďaka svojej veľkosti, ponúka veľa možností pre vytrvalostný tréning. Používanie cvičebnej podložky sa odporúča, pretože zvyšuje bezpečnosť a pohodlie pri cvičení.
Dômyselné mriežkové prevedenie povrchu poskytuje efektívnu stimuláciu receptorov, keď cvičíte bosí. To zvyšuje krvnú cirkuláciu vo vašich nohách.
Balance pad ako výrobok pre tréning a terapiu pokrýva široké spektrum možností cvičenia. Vďaka svojim destabilizujúcim vlastnostiam je balance pad úspešne využívaný pri prevencii a rehabilitácii ortopedicko-traumatologických ochorení rovnako ako vo výkonnostnom a voľnočasovom športe na zlepšenie motorických dokonalostí a zručností.
Môžete kombinovane trénovať koordinačné a kondičné schopnosti ako je sila, vytrvalosť, rovnováha a športový špecifický proprioceptívny tréning.
V prípade, že sa nachádzate vďaka ortopedicko-traumatologickému ochoreniu v starostlivosti lekára alebo fyzioterapeuta, je potrebné všetky cvičebné programy vrátane intenzity, opakovania, počtov tréningov a fáz odpočinku konzultovať s ním.

Rozmery: 48 x 38 x 5,8 cm

Tovar je skladom.
Doba dodania je zvyčajne 1 až 4 pracovné dni.