Bestway 60075 Santorini Hydrojet Pro Lay-Z-Spa

1560,00 €
1049,00 €
Ušetríte:
511,00 €
Na sklade
Kód tovaru: 60075
Skvelá vírivka od značky BESTWAY vhodná do každej domácnosti, č i na chatu. Systém ohrievania a masážný systém poskytujú dokonalý relax a pohodlie. Vychutnajte si relax v tejto skvelej Jacuzzi Santorini.
Tovar je skladom. Doba dodania je zvyčajne 5 až 7 pracovných dní.

Lay-Z-Spa Santorini AirJet od Bestway je nafukovacia jacuzzi, ktorá zaistí pohodlný odpočinok po dlhom dni. Skvele sa bude hodiť na pohodlný odpočinok po náročnom dni, na stretnutia s priateľmi alebo na romantický večer vo dvoch. Tisíce masážnych bublín, správna teplota vody a efektné osvetlenie uvoľnia telo a umožnia chvíľu oddychu. Nafukovacie sedadlo a 5 polstrovaných opierok hlavy poskytujú dodatočné pohodlie pri používaní. Nafukovacia vírivka nezaberie veľa miesta a ľahko sa inštaluje – stačí pripojiť čerpadlo a sledovať, ako sa plní.
Lay-Z Spa Santorini môže bez problémov pojať 5-7 osôb, vďaka čomu je ideálna pre páry aj rodiny s deťmi.
Oddýchnite si v upokojujúcom systéme AirJet, omladzujúci masážny systém pozostávajúci zo 180 trysiek, ktoré uvoľňujú bublinky z dna bazéna a 10 dýzami HydroJet, ktoré obklopujú bočné steny a vytvára cielené prúdy vody, zatiaľ čo 180 trysiek AirJet uvoľňuje vzduchové bubliny zo spodnej časti vírivky, čím vytvára teplé, príjemné a bublajúce prostredie vírivky.
Čerpadlo, ktoré je súčasťou setu, má na starosti rýchle nafúknutie vírivky, ohrev a filtráciu vody a ovládanie masážneho systému. Je ľahko prístupne z vnútra vírivky a je vybavené držiakmi na nápoje a občerstvenie. Čerpadlo obsahuje systém rýchleho ohrevu 1,5-2,0 °C/h na maximálnu teplotu 40°C a funkciu automatického ohrevu Freeze Shield, ktorá zabraňuje zamrznutiu vnútorných komponentov pri nižších teplotách. Vďaka novej integrovanej technológii sa ohrev, filtrovanie a ovládanie vykonáva pomocou jedného zariadenia.
Priložený dávkovač ChemConnect udržuje čistú a zdravú vodu rovnomerným rozptýlením chlóru.
Model Santorini je vybavená LED svetlami ColorJet, ktoré svetia striedavo v 7 rôznych farbách a vytvárajú tak jedinečnú atmosféru.
Pre spustenie osvetlenia je potrebné zapnúť funkciu HydroJet.
Nafukovacie steny tejto vírivky sú vyrobené z odolného 3-vrstvového materiálu DuraPlus odolného voči prepichnutiu. Vyznačuje sa väčšou odolnosťou proti roztrhnutiu a natiahnutiu v porovnaní s bežným PVC. Tento typ vnútorného dizajnu zabraňuje expanzii v priebehu času a zaisťuje, že vírivka zostane v rovnakom tvare bez ohľadu na to, koľkokrát sa nafúkne a vyfúkne.

 Balenie obsahuje:

- nafukovacia vírivka
- multifunkčné čerpadlo
- zosilnený kryt so zaisťovacími sponami
- dávkovač chémie ChemConnect
- filter do čerpadla typu VI
- 2 LED diódy
- 5 vankúšov
- opravná záplata

 Technické údaje:

- určená pre 5-7 osoby
- vonkajší rozmer po nafúknutí: 2,16 m x 80 cm
- vnútorný priemer: 1,66 m
- objem vody (70%): 1190l
- maximálna hĺbka vody: 58 cm
- hmotnosť prázdnej vírivky: 63 kg
- hmotnosť po naplnení: 1253 kg
- skutočný prietok vody: 1,325 l/h
- max. teplota predhrievania: 40°C
- vykurovací systém: 1,0-1,5 °C/h
- 180 trysiek + 10 trysiek
-digitálna ovládaná pumpa s dotykovým ovládacím panelom a miestom na nápoj
- funkcia Freeze Shield na ochranu pred zamrznutím vody
- energetický úsporný vykurovací systém riadený hodinami
- čas a teplotu je možné naprogramovať na 40 dní
- integrovaný systém filtrácie vody
- dávkovač chémie ChemConnect pre stabilnú hladinu chlóru
- zosilnený kryt s bezpečnostnými západkami
- mäkká izolovaná podlaha s pohodlným vypúšťacím ventilom
- madlá na ľahké prenášanie prázdnej vírivky
- 5 pohodlných vankúšov na hlavu
- LED osvetľovací systém
- rozmer balenia: 103 x 77 x 65,5 cm

 Lay-Z Spa Santorini je možné postaviť prakticky kdekoľvek, kde je rovný povrch – na terasu, v záhrade, do altánku... Inštalácia je mimoriadne jednoduchá a nevyžaduje žiadne náradie! Jej polstrovaná podlaha a nafukovacie steny zaisťujú vynikajúcu stabilitu konštrukcie a pohodlie pri odpočinku. Lay-Z Spa je jediná značka na trhu, ktorá má systém detekcie zeme. Tým sa produkt uzemní, zabráni sa akémukoľvek možnému úrazu elektrickým prúdom v prípade kontaktu elektrického systému s vodou a vaša bezpečnosť bude na prvom mieste.