66,00 €
39,90 €
Ušetríte:
26,10 €
Kód tovaru: 1518
Doba dodania je 1 až 3 pracovné dni.
Posilnite si brušné svalstvo s posilňovačom SMART MAGIC CORE jednoduchším spôsobom, ktorý sa zameriava na všetky svaly telesného jadra.
vypredane.png

  • Garancia vrátenia peňazí do 14 dní.
  • Doprava už od 2,99 €
  • Nákup nad 100€ doprava zadarmo.
  • Info 0917 556 676

Tovar je skladom.

Posilnite brušné svalstvo jednoduchším spôsobom s revolučným posilňovačom, ktorý sa zameria na všetky svaly telesného jadra ako laser. Dôkladne precvičte horné, stredné, dolné aj bočné brušné svalstvo a dosiahnite výsledky, ktoré by ste pri vykonávaní klasických sed-ľahov nikdy nedosiahli. SMART MAGIC CORE núti Vaše svaly pracovať o 100 % viac, a tak Vám pomôže vybudovať pevné a vyrysované brušné svaly zábavným a jednoduchým spôsobom.

Zameriava sa na všetky svaly telesného jadra

Cvičením s SMART MAGIC CORE si vybudujete celkovú silu a vytrvalosť a navyše precvičíte všetky svaly telesného jadra: horné, stredné, dolné aj bočné brušné svalstvo – takže môžete získať vyrysované brucho, po akom ste vždy snívali, a vybudovať atraktívne a štíhle svalstvo rúk a nôh.

Vaše svalstvo sa zapája pri pohybe nahor aj nadol, a preto je cvičenie o 100 % účinnejšie

Tajomstvom SMART MAGIC CORE je jeho výkonný odpor, ktorý núti svaly pracovať v oboch smeroch a pri každom pohybe, a zaručuje, že pri každom cviku optimálne precvičíte svoje telo a pritom ušetríte čas aj úsilie.Úspech zaručujú prepojené pružiny a precízne regulačné skrutky umiestnené na každej strane, ktoré umožňujú nastavenie odporu – až na úroveň neuveriteľných 12 – 22 kg na každej strane.Tento odpor núti telo pracovať v oboch smeroch a pri každom pohybe, pričom svalstvo sa zapája do celého rozsahu pohybu.

Plne nastaviteľný pre všetky kondičné úrovne

Precízny, nastaviteľný odpor tiež umožňuje, že posilňovač môže používať každý člen rodiny – jednoducho otočte regulačnou skrutkou a nastavte želaný odpor.Pri menšom odpore dokážete urobiť viac opakovaní pre štíhlejší vzhľad, pričom väčší odpor umožňuje budovať a rysovať svalstvo.

Pre koho je SMART MAGIC CORE vhodný

- ideálna pomôcka pre ľudí, ktorí sa chcú zbaviť tuku na bruchu
- pre športových nadšencov, ktorí hľadajú spoľahlivú pomôcku na spevnenie brušného svalstva
- ideálny pre matky po pôrode
- pre ženy, ktoré chcú vyzerať lepšie v plavkách

Nosnosť: 120 kg
Hmotnosť: 5,3 kg

Pre domáce použitie.