Spartan AB - GENERATOR

84,00 €
54,90 €
Ušetríte:
29,10 €
Kód tovaru: 1515
Tovar je na sklade. Doba dodania je 1 až 3 pracovné dni. Spartan AB-GENERATOR je posilňovací stroj určený na cvičenie doma. Pravidelným cvičením na tomto posilňovacom stroji a zdravou stravou dosiahnete postavu, po akej už dlho túžite. Navyše ušetríte peniaze za fitnes centrá !
vypredane.png

  • Garancia vrátenia peňazí do 14 dní.
  • Doprava už od 2,99 €
  • Nákup nad 100€ doprava zadarmo.
  • Online platba Visa, MasterCard, Maestro
  • Info 0917 556 676

Spartan AB-GENERATOR je prístroj určený na cvičenie doma. Pravidelným cvičením a zdravou stravou dosiahnete postavu, po akej už dlho túžite. Navyše ušetríte peniaze za fitnes centrá !

- precvičíte si každú časť tela ako brušné svaly,ramená,nohy,zadok a chrbát
- pri pravidelnom cvičení a zdravej strave chudnete optimálnym spôsobom
- ušetríte peniaze za fitnes centrá
- vhodné pre začiatočníkov aj pre pokročilých
- určený pre všetky vekové kategórie bez obmedzenia výšky
- kompaktný a priestorovo úsporný posilňovací stroj

Spartan AB-GENERATOR je vďaka jednoduchej manipulácii jedným z najobľúbenejších posilňovacích strojov na precvičenie celého tela. Pravidelným cvičením a zdravou výživou sa vám podarí schudnúť. Cvičenie na Spartan AB-GENERATORE si zadelíte sám podľa toho, kedy máte na to čas a chuť. V posilňovni ste obmedzovaní otváracími hodinami a nezabúdajte, že permanentka stojí nemalé finančné prostriedky!!!

Po cvičení na Spartan AB-GENERATORE sa zaručene budete cítiť skvelo: urobili ste niečo pre seba! Nielen, že ste spálili množstvo kalórií, zároveň ste posilnili srdce a prispeli k zlepšeniu kondície. Pár minút cvičenia denne na tomto posilňovacom stroji, je lepšie, ako necvičiť vôbec. Nájdite si pár minút denne pre seba ! Manipulácia so Spartan AB-GENERATOROM je naozaj jednoduchá: Stačí si kľaknúť na mäkkú podložku, uchopiť rukoväte a zdvihnúť spodnú časť tela. Chrbátom urobíte oblúk a potom sa spustíte naspäť. Týmto jednoduchým cvikom precvičíte všetky svaly tela a budete sa cítiť fit.

 Spartan AB-GENERATOR má 4 rôzne úrovne obtiažnosti, možno ho nastaviť do štyroch rôznych uhlov:

- začiatočník
- stredne pokročilý
- pokročilý
- extrém

Maximálna nosnosť je 100kg

Pre domáce použitie.