Bestway Hydro Force 61068

84,00 €
63,90 €
Ušetríte:
20,10 €
Na sklade
Kód tovaru: 61068
Rodinný nafukovací čln BESTWAY Hydro Force Treck pre 2 dospelé osoby a 1 dieťa, maximání zaťaženie 225 kg, dodávaný vrátane dvoch vesiel a nožnej pumpy.
Tovar je skladom. Doba dodania je zvyčajne 1 až 3 pracovné dni.

Nafukovací čln Hydro Force 61068 od Bestway je ideálny pre aktívne trávenie rodinnej dovolenky pri vode počas letných dní. Je vhodný pre dve dospelé osoby + jedno dieťa, jeho maximálne zaťaženie je až 225 kg. Čln Hydro Force 61068 je vyrobený z pevného a vopred otestovaného vinylu, ponúka konštrukciu s tromi vzduchovými komorami, skrutkovacie ventily pre rýchle nafúknutie a vyfúknutie, lano po celom obvode pre ľahké prenášanie, nafukovacie dno a vankúše na sedákoch pre väčší komfort. V nahustenom stave je dĺžka tohto člna 2,55 m a šírka 1,27 m. Súčasťou celého balenia je okrem člna aj jeden pár vesiel, nožná pumpa a záplata pre prípadnú opravu.

Upozornenie! Neprekročte maximálne odporúčaný počet osôb v člne. Nikdy neprekročte maximálne odporúčané zaťaženie. Dávajte pozor na vetry a prúdy od brehu. Vždy majte na sebe záchrannú vestu! Preštudujte si a dodržiavajte priložený návod na použitie.

Hydro Force 61068:
- Rozmer: 255 x 127 cm
- Nosnosť: max. 225 kg
- Hmotnosť: cca 8,5 kg
- Konštrukcia s 3 vzduchovými komorami
- Bezpečnostné ventily s rýchlym vypúšťaním a poistkou
- Pevné a vopred testované PVC
- Laná po celom obvode sa zabudovanými krúžkami
- Nafukovacie dno pre väčšie pohodlie
- Nafukovacie vankúše sedadla
- Očká na držák motora
- Odolné madlo, ťažný kruh
- Odolné zámky a pracky na veslá
- Par vesel, nožna črpalka
- Záplata pre prípadnú opravu